Co má MAMpici společného se značkami jako Thrasher? Víc, než by sis myslel.

V životě každé rychle rostoucí značky přijde moment, kdy musí vyměnit „staré“ za „nové“, aby se adaptovala novým podmínkám. To se týká celého brandu: zaměstnanců, systému práce, ale i například textilu, strojů a strategie. MAMpici se například podařilo vypracovat na úroveň, kde si může dovolit používat stejný textil jako například Thrasher.

A když už jsme u toho Thrasheru, během svého působení se jim na jejich cestě úspěšně podařilo vyprodukovat množství hudebních alb a soutěží, které fungují se silným jménem až dodnes. Zkrátka a dobře, pokud se chceš posunout, musíš rozšířit obzory a hlavně přinést lidem hodnotu. Redbull nebo Nike by také nebyli ani zdaleka tak úspěšní, kdyby se nerozhodli přinést hodnotu v podobě podporování a sponzorování sportovců a sportovních událostí. Jedna věc, kterou se ve světě byznysu učíme stále dokola je, že je to o lidech a o tom, jakou hodnotu jim můžeme přinést.

K podobnému závěru dospěli i kluci v MAMpici. Po třech letech zvyšování obratů a rozšiřování komunity se značka rozhodla, že je čas přejít na něco nového! Zvýšená hodnota vlastním brandingem a kvalitnějším textilem je jen vrchol ledovce! Už jen to, že používají stejně kvalitní textil jako mezinárodní značky, například Thrasher, svědčí o tom, že už to není jen značka pro fanatiky rapu. Cílem jejich nové kolekce FUCK MY LIFE je podle jejich slov dokázat lidem, jak velmi důležitý je progress a opravdová hodnota.

Datum vydání kolekce je stanoven na 1.9.2018, ale předobjednávkový balík FUCK MY LIFE BOX si můžeš omrknout už teď. Celá redakce se nezávisle shodla, že i to málo, co vidíme, rozhodně vypadá slibně. Kluci mysleli na všechno a připravili si pro každou objednávku BOXU speciální nabídku v podobě limitovaného trička!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz